:: home > domain

Payments

You can make your payment online via credit cards clicking here:
or with wire transfer or Western Union

O f f e r

:: Register .EU domains with special price 35 €/year.

Support 24/7

24/7 support with msn and e-mail about your hosting questions. msn: info@orihost.com

Datacenter

Our servers are located in fcdservers datacenter (Chicago, USA). Take e view

Domain

REGISTER DOMAIN NOW >>
.COM€14,99
.NET€14,99
.ORG€14,99
.US€14,99
.BIZ€19,99
.WS€26,99
.TV€44,99
.IN€26,99
.CO.IN€14,99
.NET.IN€14,99
.ORG.IN€14,99
.FIRM.IN€14,99
.GEN.IN€14,99
.IND.IN€14,99
.INFO€19,99
.NAME€14,99
.CC€29,99
.CN€29,99
.COM.CN€29,99
.TW€49,99
.UK€24,99
D o m a i n
Regjistroni domainin nė orihost.com dhe pėrmes panelit qė do t'ua japim menaxhoni atė kur dhe si tė doni. Mos harroni se domaini tė cilin nuk keni mundėsi menaxhimi nuk ėshtė i juaji. Domaini regjistrohet nė emrin dhe e-mailin tuaj. Nė kėtė mėnyrė ju mund tė transferoni atė kur tė doni (sepse verifikimet bėhen pėrmes e-mailit tuaj dhe ne nuk kemi mundėsi tė pengojmė).

Si tė regjistroj domainin?

 • Provoni gjendjen e domainit. Nėse ėshtė i lirė atėherė kliko nė butonin regjistro nė faqen qė do hapet.
 • Dėrgo tė dhėnat e nevojshme nė e-mailin tonė.
 • Bėni pagesėn dhe konfirmoni atė pėrmes e-mailit.
 • Procesi i regjiitrimit do tė filloj menjėherė pas konfirmimit tė bėrjes sė pagesės ndėrsa aktivizimi do tė behėt brenda 10 minutave.
 • D o m a i n P a n e l
  Using your Domain Control Panel, you can change nameservers, contact informations and other details then when you need. Manage domains now >>
  H o s t i n g
  Best hosting offers here starting from 15 €/ year >>

  home | design | hosting | domain | portofolio | announcements | contact
  powered by orihost.com
  Copyright © 2004. All rights reserved!